„Rīgas Sesoma” atvērto durvju dienu pasākums

Rīgā 2014. gada 8. - 9.maijā notiks uzņēmuma „Rīgas Sesoma” atvērto durvju dienas, kuru laikā ne tikai dizaineriem, bet arī citiem interesentiem būs iespēja iepazīties ar tekstila apdrukas iekārtu „Kornit Thunder” darbībā. Šī jaudīgā digitālās drukas iekārta spēj drukāt gan uz vesela, gan piegriezta materiāla, gan gataviem izstrādājumiem, un tā ir īpaši piemērota izmantošanai ražošanas vajadzībām tekstila uzņēmumos.

Atvērto durvju dienu apmeklētāji varēs:
•    Vērot darbībā „Kornit Thunder” digitālo printeri, kas spēj drukāt uz dažādiem tekstila veidiem un pat pāri rāvējslēdzējiem, pogām un vīlēm.
•    Saņemt konsultācijas un piedalīties diskusijās.
•    Uzzināt par citiem drukas risinājumiem uz tekstila un ne tikai.
•    Neformālā atmosfērā iepazīties ar uzņēmuma „Rīgas Sesoma” produktu klāstu, saņemt piedāvājumus un paraugus.
SIA „Rīgas Sesoma” ir starptautiskās „Sesoma-SeriComex” grupas uzņēmums, kas kopš 1997. gada veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū kā dažādu drukas tehnoloģiju un materiālu izplatītājs. Uzņēmums piedāvā iekārtas un izejmateriālus, kā arī konsultācijas un servisu, nemitīgi sekojot līdzi tehnoloģiju attīstībai, lai varētu piedāvāt klientiem mūsdienīgus un kompetentus risinājumus. Kopš 2008. gada „Sesoma-SeriComex” grupas uzņēmumi ir iekļauti Japānas akciju tirgū kotētās MUTOH HOLDINGS CO. Ltd. sastāvā.
„Rīgas Sesoma” birojs atrodas Rīgā, Uriekstes ielā 3. Sazināties ar uzņēmumu var pa tālr. 67501141 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Mājas lapa www.sesoma.lv.