Papīrliešanas kursi februārī

Papīrliešanas kursu apmeklētāju intereses rezultātā ir ieplānotas vēl divas nodarbību grupas februārī.

15. un 22. februārī piektdienās no 16:30-19:30  
Ūdens zīmju izgatavošana un papīra  veidošana  ar ūdenszīmēm. Darbs ar divu krāsainu papīra masu. Gleznošana ar pigmentētu papīra masu. Dažādas virsmas dekorēšanas metodes.

9. un 16. februārī sestdienās no 11:00 – 14:30
Papīra izgatavošana no papīra masas, kas izgatavota no džinsu biksēm un kokvilnas palagiem.

Gleznošana ar pigmentētu papīra masu. Dažādas virsmas dekorēšanas metodes izmantojot auklu, augus un reljefu elementu atspiešana papīrā. Aplokšņu un kartiņu izgatavošana.

Mācību maksa par nodarbību: 15,-Ls un 10,-Ls par materiāliem . Papīra liešanas nodarbības notiks Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolā (PMMS), Graudu ielā 59, Cronquist papīra liešanas darbnīcā (pirmajā stāvā pie sporta zāles).

Nodarbības vadīs Ilze Dilāne, Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas skolotāja, kas papīra liešanu apguvusi ASV (The Southwest School of Art).
Mācību valodas: latviešu, krievu, angļu. Grupā četri cilvēki.

Lūdzu pieteikties  (pieteikšanās beidzas 4. dienas pirms kursu sākuma) pa e-pastu  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai pa telefonu: 25608690 (Ilze Dilāne) vai Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas, Papīra darbnīcā Cronquist.


Vairāk par papīra liešanu var uzzināt šeit >>>