interzum – starptautiskā mēbeļu rūpniecības un interjera izstāde

Šogad, no 13. līdz 16. maijam Vācijā, Ķelnes izstāžu centrā norisināsies pasaules vadošo mēbeļu rūpniecības piegādātāju un interjera izstāde interzum.
Izstāde interzum arī šajā gadā saglabās savu inovāciju izstādes statusu. Ne tikai starptautiskajiem izstāžu dalībniekiem, bet arī apmeklētājiem būs iespēja iedvesmoties no pasaules jaunākajām tendencēm. Izstāde piesaistīs apmeklētājus ar pašiem jaunākajiem produktiem un materiāliem, kā arī ar jau zināmu materiālu jaunatklātajām pielietošanas iespējām. Noteikti jāredz visiem, kas darbojas mēbeļu ražošanas un interjera nozarēs, kā arī tiem, kuri vēlas gūt plašāku pārskatu par jaunākajām tehnoloģijām un modes tendencēm..
Starptautiskā izstāde, kura ir pasaulē lielākā savā nozarē ar vairāk kā 1400 izstādes dalībniekiem no vairāk kā 60 valstīm, atspoguļo īpaši lielo ārvalstu dalībnieku skaitu – 65% no visiem dalībniekiem. No Latvijas izstādē šogad piedalīsies uzņēmums Huglock SIA, kas specializējas slēgmehānismu ražošanā.
Jau kopš 1959. gada izstāde norisinās reizi divos gados.


Izstādes tematika:
•   Materiāli un daba -  Materials & Nature
•   Funkcija un  detaļas - Function & Components
•   Tekstils un  iekārtas - Textile & MachineryIzstādē 14. maijā kokmateriālu seminārā būs iespējams klausīties prezentācijas par aktuālākajiem jauninājumiem materiālu un pārklājumu nozarēs. Savukārt, nākamajā dienā,  16. maijā sekos pasākuma svarīgākā daļa – kokmateriālu pārklāšana. Šo pasākumu visas dienas garumā organizēs „Vācijas virsmu apdares pētniecības centrs” un pasākums paredzēts kokmateriālu un mēbeļu pārklāšanas izejvielu ražotājiem, kā arī mēbeļu ražotājiem. Seminārs aptvers visu kokmateriālu pārklāšanas vērtību ķēdi, kā arī sniegs praktisku informāciju un vērtīgu pieredzi.Savukārt 15. maijs būs interjera dizaineru diena – ar īpašu semināra programmu 4.2 hallē.
Ķelnes izstāžu centrs nepārsteidz tikai ar to, ka tas ir modernākais izstāžu centrs Eiropā, bet arī ar to, ka tā metropole ar daudz dažādām izklaides iespējām. Iepazīt Ķelni tuvāk būs iespējams, apmeklējot UNESCO pasaules kultūras mantojumā esošo Ķelnes Domu, kā arī izmantojot citas mākslas un muzeju piedāvātās iespējas.
Izstāde interzum vērs savas durvis saviem klientiem katru dienu no plkst. 9.00 līdz 18.00. Iegādājieties biļetes iepriekšpārdošanā jau tagad, tā ietaupot līdz pat 40% no biļešu cenas:
•    Biļete vienai dienai 14 EUR;
•    Biļete divām dienām 28 EUR;
•    Biļete visām dienām 35 EUR.

Nepalaidiet garām izdevību uzzināt jaunākās tendences mēbeļu rūpniecības un interjera nozarēs un nodrošiniet sev ieejas biļetes uz pasaulē lielāko nozares izstādi interzum!

 

 

Izstādes mājas lapu skatieties šeit >>>