Imm cologne – starptautiskā mēbeļu un interjera izstāde

Padariet dzīvi savās četrās sienās vēl skaistāku!

Telpu iekārtojuma idejas no visas pasaules katrai gaumei, stilam un naudas maciņam.
http://www.imm-cologne.com

2014. gada 13. janvārī durvis vērs imm cologne 2014. Šī pasaulē svarīgākā mēbeļu un interjera izstāde atklās jauno mēbeļu sezonu.

 

 

Katra gada sākumā imm cologne redzamas jaunākās starptautiskās mēbeļu un telpu iekārtoša-nas tendences, kā arī daudzas pārsteidzošas inovācijas. imm cologne 2014 prezentēs jaunākās modes tendences interjera dizainā un rūpēsies par pienācīgu biznesa platformu, lai optimāli un efektīvi uzsāktu jauno darījumu sezonu. Vairāk nekā jelkad savus jaunos produktus prezentēs tirgus līderi. Visi TOP brendi būs aplūkojami Ķelnē, kas 2014. gada janvārī būs starptautiskās mēbeļu nozares sirds. Kopā izstādē piedalīsies vairāk kā 1200 dalībnieki no 50 pasaules valstīm.

 

Šeit būs atrodams viss - sākot ar standarta dzīvojamās un guļamistabas mēbelēm, jauniešu ista-bu un pašapkalpošanās telpu iekārtojumu, matračiem un visām gultas sastāvdaļām, mīkstajām mēbelēm, modernām dzīvojamajām, masīvkoka, vannasistabas, kā arī bērnu mēbelēm, neaiz-mirstot arī klientus, kurus interesē luksusa klases telpu iekārtošanas iespējas. imm cologne ir galvenais tikšanās punkts gan pārdevējiem, gan lēmumu pieņēmējiem no visas pasaules nozīmī-gākajiem tirgiem.

 

Paralēli notiks arī starptautiskā interjera priekšmetu izstāde LivingInteriors, kas iedvesmos jaunām idejām telpu dizainā.

 

imm cologne piedāvā pievilcīgu platformu arī jaunajai dizaineru paaudzei. [D3] DESIGN TA-LENTS ietvaros gan topošie, gan jaunie interjera dizaineri var piedalīties konkursā un iegūt starptautisku atpazīstamību.

 

imm cologne 2014 tematika:

 

Pure 11– jaunākās tendences augstākās klases interjera dizainā, jau pasaulē atzīti zīmoli

Pure Village - dažādu dzīvojamo telpu integrēšana

Pure Editions – kreatīvs dizains

Pure Elegance – augstas klases interjera dizains ekskluzīvam dzīves stilam

D³ Design talents - jauno dizaineru izstāde

Smart - jaunā dzīves stila mēbeles

Comfort – mīkstās mēbeles

Prime - modernas dzīvojamo istabu un guļamistabu mēbeles

Sleep– matrači un to sistēmas, gultas, gultasveļa, aksesuāri

Global Lifestyles - klasiskas mēbeles no dažādām pasaules valstīm

 

Izstādē imm cologne sastopas mēbeļu un mājas iekārtojuma specializēto veikalu pārstāvji, gultu pārdevēji, iekštelpu arhitekti, arhitekti, dizaineri, projektētāji, galdnieki un interjera dizaineri ar starptautiskās mēbeļu nozares pārstāvjiem un profesionālo publiku.

 

Plānojiet jau laicīgi izstādes imm cologne apmeklējumu no 2014. gada 13. līdz 19. janvārim!

Esiet klāt šai svarīgajā pasākumā un iegādājieties biļetes jau tagad: www.imm-cologne.de/tickets vai Koelnmesse GmbH oficiālajā pārstāvniecībā Latvijā: http://www.ahk-balt.org/lv/izstades/izstazu-parstavniecibas/kelne/

Iegādājoties biļetes iepriekšpārdošanā, Jūs ietaupīsiet līdz pat 30 %.