KONKURSI
Izstādes DZIĻĀK MEŽĀ mākslinieciskās koncepcijas metu konkurss

Latvijas Dabas muzejs aicina profesionālus - dizainerus, māksliniekus un arhitektus, kā arī šo specialitāšu studentus, piedalīties atklātā konkursā/iepirkumā par labāko māksliniecisko koncepciju izstādei DZIĻĀK MEŽĀ.

 

Priekšlikumu iesniegšanas termiņš - 2014. gada 26. maijs plkst.12:00.

Lai saņemtu pilnu NOLIKUMU ar visiem pielikumiem - rakstiet - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu !

 

Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties šeit >>>

 
Biroja mēbeļu sērijas "RĪGA" dizaina ideju konkurss

 

Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas dizaineru, ahitektu un radošo personu pienesumu biznesa vides uzlabošanā un tās pievienotās vērtības radīšanā. Lepnums par Rīgu kā šī gada Eiropas Kultūras galvaspilsētu konkursa organizatorus rosināja izvēlēties biroja mēbeļu sērijai nosaukumu "RĪGA". Tāpat kā pati pilsēta, arī mēbeļu sērijā varētu veiksmīgi apvienot Rīgai raksturīgās vēsturiskās, klasiskās līnijas un savienot to ar mūsdienu tendencēm.

 

 
Latvijas Dizaineru savienība ielūdz

 

Latvijas interjera dizainerus un arhitektus piedalīties uzņēmumu Kerama Marazzi un Quick-Step atbalstītajā Latvijas un Lietuvas 2013. gada konkursu “Gada balva dizainā” labāko interjera dizaina projektu darbu vērtēšanā - konkursā. Konkursa ekspozīcija apceļos un nozares profesionāļi to vērtēs Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

 

Kur -  28. starptautiskās būvniecības izstādē “MĀJA I 2014”, Ķīpsalā,

Kerama Marazzi un Quick-Step ekspozīcijas stendā L20 : N3.

Kad -  Šonedēļ no 13.līdz16. martam.

Jo -  Varēsiet salīdzināt, vērtēt, iegūt pieredzi un par atsaucību saņemt žurnāla “Latvijas Architektūra” abonementu.

 

Tiekat laipni gaidīti!

Ielūgums šeit - lds_km_ielugums.jpg

 
Vides objektu festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš” projektu atlases konkurss

Iedzīvotājus aicina piedalīties
Vides objektu festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš” projektu atlases konkursā

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina radošo sabiedrību, tajā skaitā gan fiziskas, gan juridiskas personas, piedalīties inovatīva un oriģināla mākslas pasākuma – vides objektu festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš” realizēšanā, piedāvājot konkursā pilsētvides objektu projektus.

 
CEĻOJOŠO IZSTĀŽU iepirkuma konkurss

Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē Sekretariāts (LPESPS) izsludinājis iepirkumu „Ceļojošās izstādes Latvijas prezidentūras Eiropas Savienībā ietvaros”.
Iepirkums tiek organizēts, lai nodrošinātu kultūras programmas piedāvājumu – desmit ceļojošo izstāžu veidā – valstīm, kurās netiek organizēta centralizētā prezidentūras publiskās diplomātijas un kultūras programma.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties Iepirkumu uzraudzības biroja un LPESPS mājas lapā sadaļā „Iepirkumi”: http://es2015.lv/lv/sekretariats/publiskais-iepirkums

Pretendentu piedāvājumi tiek gaidīti līdz 2014. gada 24. februārim. 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 25