MAKE ME - jauno dizaineru 5. konkurss

"MAKE ME!" konkurss ir viena no būtiskākajām Lodzas Dizaina festivāla sastāvdaļām. Piecu gadu laikā tas kļuvis par vienu no svarīgākajiem jauno dizaineru konkursiem  ne tikai Polijā, bet arī ārzemēs. Pieteikumu skaits katru gadu pieaug . Tie  visvairāk nāk no tālām pasaules malām, piemēram, Japānas, Filipīnām vai Malaizijas.
Pieteikumi jāiesniedz līdz 2012. gada 30. jūnijam.
Konkurss ir paredzēts jaunajiem māksliniekiem vecumā no 20 līdz 30 gadiem. Tiek pieņemti dažādu dizaina jomu darbi, tostarp arī modes.

Katru pieteikums tiek rūpīgi izvērtēts, strādā starptautiska žūrija, kas sastāv no dizaina ekspertiem, tai skaitā - festivālu direktoriem, kuratoriem, kritiķiem, dizaineriem un žurnālu redaktoriem.  Apbalvotie darbi tiek izstādīti konkursa izstādē, kas notiks festivāla laikā. Jauniem cilvēkiem, tas ir unikāla iespēja parādīt savas idejas publiski, nodibināt kontaktus ar uzņēmumiem un ienākt starptautiskā dizaina tirgū.

Šogad ir ieviesasi dažas izmaiņas konkursa noteikumos un formātā. Šī ir pirmā reize, kad ir jāmaksā dalības maksa. Turklāt, arhitektūras dizains netiek pieņemts. Visbeidzot, pieteikumi var tikt nosūtīti pa e-pastu.

 

Galvenā balva ir ievērojama naudas balva, kā arī ir balvas apmaiņas braucieniem, lai kā praktikantiem radītu iespēju attīstīt un pilnveidot savas prasmes.
Lasīt vairāk šeit >>>