Aicina iesniegt darbus Rīgas Melnā balzama jubilejas etiķetes dizaina konkursam

Atzīmējot Rīgas Melnā balzama 260. gadu jubileju, sākot ar 28. maiju trīs nedēļu garumā līdz pat 18. jūnijam, esošie un topošie mākslas un dizaina nozares pārstāvji tiek aicināti piedalīties konkursā par balzama jubilejas etiķetes dizaina izstrādi.

 

 

 

Rīgas Melnā balzama jubilejas iepakojuma pudeles ar konkursa uzvarētāju etiķeti būs nopērkamas ierobežotā daudzumā tirdzniecības vietās Latvijā ikvienam balzama cienītājam. Konkursa uzvarētājs saņems godalgu 1000 eiro apmērā. Pirmās vietas ieguvējs tiks noteikts, ņemot vērā gan sabiedrības balsojumu, gan žūrijas ekspertu viedokli.

„Rīgas Melnais balzams ir daļa no mūsu kultūras un tradīcijām. Ar jubilejas etiķetes dizaina konkursu vēlamies parādīt, ka balzams attīstās līdzi laikam un ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir iespēja piedalīties tā veidošanā, dodot zīmolam jaunus akcentus,” norāda Valters Kaže, AS Latvijas balzams zīmolu vadītājs.

„Rīgas Melnā balzama 260 gadu jubileja ir svētki ne tikai Latvijas Balzamam, bet arī ikvienam no mums, tāpēc aicināsim Latvijas iedzīvotājus būt aktīviem un iesaistīties balsojumā par piemērotāko jubilejas pudeles dizaina etiķeti,” uzsver Valters Kaže.

Ekspertu žūrijas sastāvā būs AS Latvijas balzams zīmola vadītājs Valters Kaže, Rīgas Melnais balzams zīmola vadītājs Ģirts Liniņš, Latvijas Dizaineru savienības, Latvijas institūta un Rīgas Tūrisma informācijas centra pārstāvji.

Analizējot darbus, eksperti izvērtēs darbu oriģinalitāti, etiķetes estētiku, inovitāti un radošumu, kā arī rūpnieciskās ražošanas iespējas un dizaina atbilstību zīmola koncepcijai. Paredzams, ka konkursa noslēgumā desmit līdz piecpadsmit labākās etiķetes tiks izvietotas īpašā izstāde, kur tās varēs aplūkot ikviens interesents. Konkursa uzvarētājs tiks paziņots 2. jūlijā, vienlaikus ar izstādes atklāšanu.

Plašāka informācija par konkursu, kā arī etiķetes dizaina konkursam speciāli radīta aplikācija pieejama Rīgas Melnā balzama Facebook lapā: http://www.facebook.com/RigaBlackBalsam. Attēlus no konkursa atklāšanas pasākuma iespējams apskatīt Facebook galerijā http://ej.uz/KonkursaAtklasana.

 

Konkursa nolikums apskatāms šeit  >>>

Konkursa vadlīnijas šeit >>>

Logo paraugs šeit >>>


Papildu informācija:
Sabīne Zālīte
Rīgas Melnā balzama komunikācijas konsultante
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ,
Tālr. nr.: +371 26198363