Furniture Design Award 2013

Darbu iesniegšana Furniture Design Award (FDA jeb Mēbeļu Dizaina Balvas) šī gada konkursam - 
līdz 1. septembrim.

Konkursu organizē Singapūras Mēbeļu ražotāju apvienība (Singapore Furniture Industries Council).

Mēbeļu dizaina balva (FDA) 2013 ir dizaineru iespēja  pārdomāt savu uzdevumu mūsdienu pasaulē un saasināt uzmanību uz dzīvības trauslo dabu. Saskaroties ar pieaugošo dabas katastrofu draudiem, nedrošo ekonomisko situāciju un pārapdzīvotības problēmām, rodas jautājums, kādas ir jāprojektē mēbeles, lai tās nebūtu tikai estētisks  priekšmets.


Konkursa dalībnieki tiek aicināti izvēlēties izaicinošus mērķus  un radīt tādas mēbeles, kas spētu izraisīt būtiskas pārmaiņas jaunajās mēbeļu dizaina tendencēs.

Iesniedzēju kategorijas:

 

  • Dizaineru kategorija. Darbu autori  - ne vecāki par 40 gadiem. Izstrādātajam dizainam jābūt jaunam – ne izmantotam ražošanā, ne publicētam internetā vai avīzēs. (Dalības maksa 40$).
  • Studentu kategorija. Piedalīties var jebkurš augstākās mācību iestādes audzēknis, kas studē dizainu vai mākslu. Izstrādātajam dizainam jābūt jaunam – ne izmantotam ražošanā, ne publicētam internetā vai avīzēs. (Dalības maksa 15$).


Tiks izvēlēti 12 darbi un to autorus intervēs industrijas profesionāļi. Pēc sīkākas atlases izvēlēsies finālistus, kuru darbi tiks izstādīti Singapūras Expo.

Vairāk par konkursu lasīt šeit >>>

Pieteikšanās konkursam ir šeit >>>