Starptautiskais velosipēdu dizaina konkurss

Reģistrācija  IBDC 2013 (Starptautiskajā velosipēdu dizaina konkursā) notiek tiešsaistē. Pieteikties konkursam var līdz 15. septembrim. Dalība konkursā ir bez maksas. Iespējams reģistrēties vai nu kā dizaina profesionāļiem, vai arī kā studentiem. Junioru balva ir 13000 eiro vērta. Labākie 10 darbi tiks realizēti kā prototipi 1:1. Šogada starptautiskā riteņdizaina sacensība notiks 17. reizi. Un to pirmo reizi organizē IF Dizaina talanti.

Pirmoreiz arī atsevišķi tiks vērtēti studentu un profesionāļu darbi, lai nodrošinātu lielāku taisnīgumu vērtējumos.  Papildus objektiem, ko rada atsevišķi dizaineri, strādās arī dizaineru grupas  ar ne vairāk kā 4 komandas biedriem.
Pieteikumus var iesniegt šādās četrās kategorijās:

 

  • Velosipēdi
  • To sastāvdaļas
  • Apģērbi un aksesuāri
  • Pakalpojumi un iekārtas

Visi veiksmīgie dalībnieki saņems IBDC sertifikātu. Uzvarētājam būs tiesības izmantot IBDC logo komerciāliem nolūkiem. Žūrijas komisija noteiks, kā 30 uzvarētājiem tiks sadalīts kopējais balvu fonds  (vairāk nekā 16.700 USD).
IBDC  konkursa uzvarētāji tiks paziņoti apbalvošanas ceremonijā, un visi  tiks aicināti būt uz skatuves, lai saņemtu sertifikātus.

Konkursa mājas lapa ir šeit >>>