Festivāla Golden Drum darbu iesniegšanas termiņš ir pagarināts līdz 3. septembrim

Latvian Art Directors Club (LADC), kas tikko kā ir kļuvis par festivāla Golden Drum oficiālo vēstnieku Latvijā, priecājas paziņot, ka darbu iesniegšanas termiņš festivālam ir pagarināts līdz 3. septembrim.

19. Starptautiskais reklāmas festivāls no 2. līdz 5. oktobrim norisināsies Slovēnijas pilsētā Portorožā.Festivālā darbi tiks vērtēti divās grupās – Single Chanel (darbiem, kas ir realizēti vienā komunikāciju kanālā) un Multi Channel (kampaņām, kas realizētas vairākos komunikāciju kanālos). Single Chanel kategorijas ir Film, Press, Outdoor, Radio, Direct communication, Design of Brand & Corporate Identity, Digital, Mobile, New or innovative, savukārt Multi Channel kategorijas ir Integrated communication campaigns, Direct campaigns,  Digital campaigns,  Mobile campaigns, Events, Public relations,  Innovative campaigns. Katrā no 16 kategorijām lābākajiem trim darbiem tiks piešķirtas Grand Prix, kā arī Golden Drum un Silver Drum balvas.

Šogad festivālā pirmo reizi tiek ieviesta kategorija “Mobile”, kā arī tikt pasniegta komponista Džuzepes Tartini vārdā nosauktā specbalva, ko saņems labākā neatkarīgā reklāmas aģentūra.

Festivāla darbus vērtēs profesionāla starptautiska žūrija. Katrā no grupām darbus vērtēs 11 eksperti  - Single Chanel žūrijas priekšsēdētājs šogad ir Pawel Heinze no Varšavas Leo Burnett, savukārt Multi Channel žūriju vadīs Michael Kutschinski no Vācijas Ogilvy&Mather – OgilvyOne.

Arī šogad festivāla laikā liela uzmanība tiks veltīta ne tikai iesniegto darbu prezentācijai un vērtēšanai, bet arī dalībnieku izglītošanai. Tā līdzās tradicionālajai  The Creative Acadamy atsevišķajā blokā būs ekspertu prezentācijas ar nosaukumu “The New Agenda”. Tajā tiks apskatītas trīs tēmām: Co-working (new business models for agencies), 2nd screen (TV tablets and new content) un Gamification. Turklāt festivāla laikā  būs iespēja noklausītes gan žūrijas, gan 19 citu ekspertu lekcijas,  kā arī piedalīties radošajās meistardarbnīcās.

 

 

Papildu informācija šeit >>> un šeit >>>  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Latvian Art Directors Club
Ambassador of Golden Drum in Latvia