Britu padome Latvijā izsludina konkursu uz trijām prakses vietām

Britu padome Latvijā izsludina pieteikšanos uz trijām praktikantu vietām.

Prakses programma ir paredzēta dažādu jomu bakalaura un maģistrantūras studentiem un piedāvā iespēju gūt darba pieredzi vienā no pieredzējušākajām lielākajām starptautiskajām organizācijām, kas nodarbojas ar kultūras attiecību veidošanu. Prakse studentiem dod iespēju attīstīt praktiskās iemaņas, piedaloties kultūras, mākslas un izglītības projektos starptautiskā vidē un strādājot kopā ar augsta līmeņa profesionāļiem. Prakses programma tika uzsākta 2009.gadā un līdz šim to sekmīgi pabeiguši 12 studenti.

2012./13. gadā prakses iespēja tiek piedāvāta šādās pozīcijās:

  • mārketinga komunikāciju un sociālo mediju asistents;
  • radošo industriju un mākslas projektu asistents;
  • projektu vadītāja asistents angļu valodas un izglītības projektiem.


Visiem prakses kandidātiem ir jābūt teicamām angļu valodas zināšanām, kā arī padziļinātai interesei par Britu padomes darbības jomām.

Pieteikties konkursam uz prakses vietām ir iespējams, nosūtot aizpildītu pieteikuma anketu līdz 21. septembrim. Pieteikuma anketas tiks izskatītas un piemērotākie kandidāti tiks uzaicināti uz interviju. Prakse paredzēta uz sešiem mēnešiem, no š.g. oktobra līdz 2013.gada aprīlim (vismaz 16 stundas nedēļā) ar iespēju pagarināt prakses laiku.

Pieteikuma anketa un papildus informācija par prakses programmu ir pieejama Britu padomes Latvijā  mājas lapā šeit >>>:

Pieteikuma anketas var iesniegt elektroniski vai sūtot pa pastu uz Britu padomes biroju:
Britu padome Latvijā, Blaumaņa 5a-2, Rīga, LV-1011, Latvija
E-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Tālrunis uzziņām: (+371) 6728 1730