YCE Digital award 2012

Tikai līdz 19.septembrim, digitālās komunikācijas, jauno tehnoloģiju un interaktīvo risinājumu nozares uzņēmēji vecumā no 21 līdz 40 gadiem var pieteikties Britu padomes izsludinātajā starptautiskajā konkursā Young Creative Entrepreneur (YCE) Digital award 2012.
YCE Digital award 2012 uzvarētājs jau š.g. oktobrī dosies pilnībā apmaksātā, nedēļu ilgā pieredzes apmaiņas braucienā uz Londonu, kur tiksies ar britu interaktīvās, digitālās un mediju nozares profesionāļiem, uzņēmējiem un citu valstu finālistiem, kā arī piedalīsies meistarklasēs, semināros un industrijas pasākumos.
Konkursa mērķis ir apzināt jaunos un daudzsološos digitālās komunikācijas, jauno tehnoloģiju un interaktīvo risinājumu nozares uzņēmējus, vadītājus un industrijas līderus vecumā no 21 līdz 40 gadiem. Pieteikumu anketu iesniegšanas termiņš - 19.septembris, 17.00. Konkursa finālā iekļūs 8 līdz 10 spēcīgākie un pārliecinošākie jaunie uzņēmēji, kuri savus uzņēmumus un risinājumus klātienē prezentēs YCE Digital award 2012 ekspertu žūrijai, kā arī plašākai publikai. Fināls norisināsies 26.septembrī plkst. 19.00 TechHub Riga telpās un tiks rīkots PechaKucha prezentāciju formātā (20 slaidi jāprezentē pa 20 sekundēm katrs). Žūrijas sastāvā būs Metjū Stafords (Matthew Stafford) no Lielbritānijas, kurš nodarbojas ar investīciju piesaisti tehnoloģiju startup uzņēmumiem, kā arī vietējie eksperti: TechHub Riga līdzdibinātājs Andris Bērziņš, mārketinga stratēģis Zigurds Zaķis, Latvijas jauno tehnoloģiju startup uzņēmuma Inforg.am pārstāvis Uldis Leiterts u.c.  

Konkursa nosacījumi, termiņi, vērtēšanas kritēriji, žūrija un pieteikuma anketa atrodama Britu padomes Radošās ekonomikas programmas mājas lapā  šeit >>>

YCE Digital award 2012 tiek rīkots sadarbībā ar TechHub Riga – darba, pasākumu un tikšanās vieta jauno tehnoloģiju uzņēmumiem Rīgā, Citadeles ielā 12., kā arī PechaKucha Riga - lekciju vakari, kuros ar savu radošo darbību iepazīstina dažādu radošo profesiju pārstāvji.

Radošās ekonomikas programmas partneri Latvijā ir Rīgas Ekonomikas augstskola, reklāmas aģentūra DDB Latvija, digitālā aģentūra CUBE.