LATVIJAS VALSTS MEŽU mājas lapas dizaina izveides konkurss

Ir saņemta vēstule no "Latvijas Valsts mežiem" par METU KONKURSU „Lvm.lv mājas lapas mākslinieciskās idejas un koncepta skiču izstrāde AS „ Latvijas valsts meži” vajadzībām”, piedāvājumi Metu konkursā jāiesniedz līdz 2012. gada 6. decembrim plkst. 17:30, AS „Latvijas valsts meži”, Kristapa ielā 30, Rīgā, darba dienās no plkst. 8.30 līdz 17.30 :

"Esi sveicināts, dizainer!

Mēs zinām un piekrītam Tevis bieži teiktajam par to, ka valsts sektora mājas lapas varētu izskatīties labāk, būt ērtāk lietojamas, mūsdienīgākas un tamlīdzīgi. Tieši tāpēc esam nolēmuši www.lvm.lv padarīt par izcilu piemēru sev un citiem.
Lai mainītos līdzi laikam, mums ir ļoti nepieciešama Tava palīdzība, profesionāli un labi paveikts darbs, kas kļūs par mūsu jauno mājas lapas dizainu.

Uzņēmuma esošā mājas lapa, kas veidota pirms daudziem gadiem, ir jāpadara atbilstoša mūsdienu tendencēm, prasībām un iespējām. Tāpēc jebkurš dizaineris, to apvienība vai uzņēmums ir aicināts izveidot lapas konceptdizainu (pirmās lapas skats, daži papildus iekšskati un struktūras skices).Precīzāku darba uzdevumu Tu atradīsi konkursa noteikumos, kurus var lejupielādēt šajās interneta adresēs, skatīt šeit >>>

 

un/vai  šeit >>>

Mēs vienmēr esam teikuši, ka labi paveiktu darbu ir attiecīgi jānovērtē, tāpēc vēlamies piešķirt trīs godalgas labāko darbu autoriem - prēmijas 1000 LVL, 700 LVL un 300 LVL apmērā.
Savukārt izcilākā darba autoram, papildus prēmijai, piedāvāsim arī ilgtermiņa sadarbību ar pievilcīgu līgumu un abpusēji interesantiem sadarbības noteikumiem.

Cerot uz jaunām idejām -
Akciju sabiedrība „Latvijas valsts meži” "