Studentu dizaina ideju iesniegšana konkursam Electrolux Design Lab 2013

Lai pilnveidotu nākotnes mājsaimniecību un atvieglotu pilsētnieku ikdienu, dizaina studenti ir aicināti pieteikt savas dizaina idejas pasaules mēroga konkursam Electrolux Design Lab 2013. Pieteikumu ar ideju un skici konkursam jāiesniedz līdz 15. martam.
Lai iepazīstinātu ar šī gada konkursa nolikumu un dizaina tendencēm, trešdien, 20. februārī plkst. 14.00 Latvijas Mākslas akadēmijā notiks iepazīšanās lekcija. Lekcija sastāvēs no divām daļām. Pirmajā daļā būs iespēja uzzināt par Design Lab 2013 tēmām un norisi, savukārt otrajā daļā arhitekte, publiciste un dizaina kritiķe Ieva Zībārte dalīsies iespaidos par redzēto februāra sākumā notikušajā Stokholmas Dizaina nedēļā.


Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem šoreiz konkursā var piedalīties ne tikai industriālā dizaina studenti, bet arī jebkurš students ar saviem dizaina risinājumiem, kas būs lietderīgi nākotnes mājsaimniecībās. Lai piedalītos konkursa pirmajā kārtā, studentam vai 2012. gada absolventam jāiesniedz idejas apraksts angļu valodā un vizuāla skice. Pēc pirmās kārtas aprīļa sākumā Electrolux dizaina, inovāciju, izpētes un attīstības eksperti izvērtēs pieteikumus un tiešsaistē publicēs vairāk nekā 100 labākās idejas. Idejas ikviens interneta lietotājs varēs komentēt, balsot par tām un popularizēt sociālajos tīklos, bet ideju autoriem konkursa vietnē būs savs personalizētais profils, kas ļaus iepazīties ar dizaina cienītājiem no visas pasaules un diskutēt par idejām tiešsaistē.
Konkursa aktualitātes visā pasaulē gada garumā atspoguļos konkursa vēstneši. Latvijā Electrolux Design Lab 2013 vēstnese šogad būs praktiskā dizaina lietotāja, garšu dizainere un portāla četrassezonas.lv redaktore Signe Meirāne, vēstot par aktuālo un praktisko portālā četrassezonas.lv īpašā konkursam veltītā sadaļā.
Lai pieteiktos lekcijai, lūgums savu dalību apstiprināt līdz 19. februāra plkst. 17.00, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Vietu skaits ierobežots.