Radošās izcilības festivāls "Adwards2013"

4.martā sākās darbu iesniegšana radošās izcilības festivālam Adwards2013, ko jau astoto gadu organizē Latvian Art Directors Club (LADC). Šogad festivāls notiks 11. un 12. aprīlī, un par tā saukli izvirzīts - Kill Your Monsters! (Nogalini savus briesmoņus!). Darbus varēs iesniegt no 4.marta līdz pat 2. aprīlim (termiņš pagarināts !!!), un tiem jābūt realizētiem no 2012.gada 22.februāra līdz 2013.gada 21.februārim. Viens no šā gada jaunumiem ir kategorija PrintArt un Dizains, kurā iekļauts ilggadējais Antalis drukas un dizaina konkurss PrintArt Awards. Šīs kategorijas uzvarētājiem papildus Adwards balvām Antalis pasniegs specbalvas GrandPrint un GrandArt.

Tāpat šogad izveidota atsevišķa PR kategorija ar vairākām apakškategorijām. Arī digitālās nozares pārstāvji šogad būs īpaši priecīgi par jaunumiem apakškategorijās.

 

11. un 12. aprīlī. 11.aprīlis - lekciju diena, 12.aprīlis - Adwards2013 apbalvošanas ceremonija. Līdz tam – jāceļ gaismā viss, kas sastrādāts Latvijas reklāmā pēdējā gada laikā, lai noskaidrotu, kuri ir tie darbi, ko starptautiska žūrija 10 profesionāļu sastāvā novērtēs kā labākos, piešķirot tiem ordeņus un nodrošinot vietu starp Adwards2013 gada grāmatas vākiem.

Adwards2013 koncepts ir BAILES, savukārt baiļu otrā puse ir drosme. Ikviens radošajā industrijā strādājošais zina, par ko ir runa - bailes, ka nesanāks, ka nesapratīs. Bailes, ka nepagūs, ka nepietiks vai neizdomās. Bailes mūs paralizē. Tās pieliek priekšā kāju izcilu un drosmīgu risinājumu ceļā. Tāpēc KILL YOUR MONSTERS – raksti uz sienām, tetovē starp lāpstiņām, gravē kokā. Šie trīs vārdi tevi neliks mierā turpmāko mēnesi un, cerams, arī turpmāk pulsēs smadzeņu labajā puslodē ik reizi, kad klusi sāks dūkt kāds no taviem iekšējiem monstriem. Drošs paliek drošs – var jau, protams, mugurā uzlikt parašūtu pat tad, ja atrodies pirmajā stāvā. Vai labāk divus - katram gadījumam. Jo, ja nu...ja nu? Bet, ja nu nē?

Šī gada ideja būs īpaši tuva Tarantīno cienītājiem – caur karu ar saviem iekšējiem demoniem, caur sviedriem un asinīm, caur negulētām naktīm, sastrādātām rokām un asarām cīnīsimies un uzveiksim mūsu iekšējos monstrus, mūsu bailes. Atstāsim “Deadline”, “No Budget”, “I don’t get it”, “Make logo bigger”, “ASAP”, “Blank Page”, "Happy Family" un citus monstrus tumsas valstībā, kurai pēc Adwards2013 drošības pēc vēl katrs uzbērsim 3 saujas smilts.

Vairāk lasīt šeit >>>