GADA PREČU ZĪME

Patentu valdes un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras apbalvojums „GADA PREČU ZĪME"
Latvijas Republikas Patentu valde un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera vienojušās par kopīga apbalvojuma piešķiršanu.
Latvijas tēlu veido uzņēmēji, kas veicina Latvijas izcelsmes uzņēmējdarbības attīstību un popularizē Latvijas preces vai pakalpojumus.
Lai godinātu uzņēmumus, kas saskata rūpnieciskā īpašuma aizsardzības sistēmas radītās priekšrocības un uzņēmuma ilgtermiņa konkurētspēju, Patentu valde un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera 2013.gadā ir nodibinājušas apbalvojumu „GADA PREČU ZĪME”.


Apbalvojums ik gadu tiks piešķirts divās nominācijās :
„Gada preču zīme - Latvijai”;
„Gada preču zīme - pasaulei.”

Nominācijas nosacījumi  - skat. „Apbalvojuma „GADA PREČU ZĪME” nolikums šeit >>>

Dalībai konkursā var pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot to Patentu valdei pa pastu vai iesniedzot personīgi (Citadeles ielā 7/70, Rīgā, LV-1010) līdz 2013.gada 22.marta plkst.16.00. Katrā no nominācijām var pieteikt neierobežotu skaitu preču zīmju, kas atbilst apbalvojuma „Gada preču zīme” nolikuma prasībām.

Sabiedrība tiks aicināta vērtēt izvirzītos pretendentus, balsojot Patentu valdes interneta vietnē www.lrpv.gov.lv  no 2013.gada 4.aprīļa līdz 19.aprīlim.

Uzvarētāju katrā kategorijā noteiks Patentu valdes un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras žūrijas vērtējums, kā arī tiks ņemts vērā sabiedrības balsojums.

Apbalvojumus uzvarētājiem pasniegs 2013.gada 26.aprīlī - Pasaules Intelektuālā īpašuma dienā.

Pieteikuma anketa nominācijā „Gada preču zīme – Latvijai” skatāma šeit >>>

Pieteikuma anketa nominācijā „Gada preču zīme – pasaulei” skatāma šeit >>>