2013. GADA LABĀKAIS IEPAKOJUMS LATVIJĀ

Latvijas Iepakojuma asociācijas (LIA) aicina piedalīties nacionālajā konkursā LABĀKAIS IEPAKOJUMS LATVIJĀ. Visi iepakotāji (arī tirgotāji) un iepakojuma ražotāji (arī dizaineri) var iesniegt LIA līdz 30. septembrim jaunākos darbus un piedalīties tradicionālajā konkursā, kura profesionālo kvalitāti ir apliecinājusi Pasaules Iepakojuma organizācija (World Packaging Organisation) novērtējot LIA organizēto konkursu ar Atzinības sertifikātu.

 

Konkursanti, kuri paspēs iesniegt savus darbus līdz starptautiskajai izstādei RIGA FOOD’2013 (4.-7. septembris), saņems pirmos vērtējumus no izstādes apmeklētājiem. Konkurss notiek jau septiņpadsmito reizi - ekspertu žūrija iepakojumus vērtēs sekojošās grupās: tirdzniecības iepakojums pārtikas un nepārtikas produktiem, dzērieniem, farmaceitiskajiem produktiem, kosmētikai, sadzīves ķīmijai; vērtēs arī preču transportiepakojumu, prezentācijas iepakojumu, “jaunais vecā vietā” un inovatīvos projektus, displejus un stendus; iepakojuma palīglīdzekļus (etiķetes u.c.).

Īpašu uzmanību žūrija veltīs ekoiepakojumam - lai veicinātu videi draudzīga iepakojuma ražošanas attīstību un progresīvo ekomateriālu ražošanas un iepakošanas tehnoloģiju ieviešanu Latvijā.

Dalība konkursā palīdz iepazīstināt ar savas produkcijas iepakojumu ne tikai speciālistus, bet arī potenciālos klientus un plašu patērētāju loku. Oktobrī visi konkursa darbi būs eksponēti Rīgas starptautiskā dizaina izstādē DESIGN ISLE (3.-6. oktobris). Labākie iepakojumi būs izvietoti vērtēšanai LIA mājas lapā www.packaging.lv un populārā interneta portālā.

Konkursa rezultātus un uzvarētājus LIA paziņos 13. novembrī Latvijas Dabas muzeja izstādē IEPAKOJUMS UN VIDE.

Konkursa atbalstītāji: VARAM, LZP, Latvijas Iepakojuma sertifikācijas centrs, Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācija, Latvijas nacionālās automātiskās identifikācijas organizācija GS1, starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1  u.c. Grand Prix ieguvējs piedalīsies 2014. gada Pasaules Iepakojuma organizācijas rīkotajā starptautiskajā konkursā Worldstar for Packaging.

Papildus informācijai un jautājumiem par konkursu – LIA telefons 67326597. Konkursa nolikumu un pieteikumu var saņemt arī rakstot uz: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu