Vides objektu festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš” projektu atlases konkurss

Iedzīvotājus aicina piedalīties
Vides objektu festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš” projektu atlases konkursā

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina radošo sabiedrību, tajā skaitā gan fiziskas, gan juridiskas personas, piedalīties inovatīva un oriģināla mākslas pasākuma – vides objektu festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš” realizēšanā, piedāvājot konkursā pilsētvides objektu projektus.

 

 

Konkursā aicina iesniegt projektus, kuros Ziemassvētku simbols – egle tiek eksponēta kā vides objekts jaunos un neparastos vizuālos risinājumos ar savu “stāstu un vēstījumu”. Jau pats festivāla nosaukums sniedz iespēju radoši izmantot vārdus „ziema”, „svētki”, „egle”, „ceļš” un interpretēt šos jēdzienus daudz plašākā nozīmē. Šogad konkursā papildus iespēja izmantot Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas tematiskās līnijas. Tāpat kā katru gadu, arī šogad, iespēja izmantot gan tautas tradīcijās un etnogrāfijas mantojumā rodamas idejas.

Vides objektu festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” norise plānota no 2014. gada 5. decembra līdz 2015. gada 11.janvārim.

 

Pieteikumi jāiesniedz līdz 8. aprīlim RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5, darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00. Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami interneta vietnes www.kultura.riga.lv sadaļā „Finansēšanas konkursi”.

 

 

 

Iedzīvotājus aicina piedalīties  
Svētku noformējuma, vides objektu/instalāciju māksliniecisko ideju skiču un to realizēšanas tehnisko risinājumu projektu atlases konkursā

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina svētku noformējuma, vides objektu/instalāciju māksliniecisko ideju skiču un to realizēšanas tehnisko risinājumu projektu atlases konkursu, aicinot iedzīvotājus iesaistīties Rīgas pilsētvides noformēšanā svētku laikā.

 

Konkursa mērķis ir izvēlēties piedāvājumus svētku noformējuma, vides objektu/instalāciju māksliniecisko ideju skicēm, to realizēšanas tehniskajiem risinājumiem un izvietojumam Rīgas pilsētvidē, tādējādi radot svētku noskaņu pilsētā.

 

Pieteikumi jāiesniedz līdz 8. aprīlim RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5, darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00.  Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami interneta vietnes www.kultura.riga.lv sadaļā „Finansēšanas konkursi”.

 

Kontaktinformācija par konkursa norisi – Guntars Kambars, RD IKSD Kultūras pārvaldes, Pilsētas svētku noformējuma nodaļas vadītājs, tālr. 67043650, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .