Baltic Breeze Anapā

Baltijas Arhitektūras centrs, sadarbībā ar Maskavas un Krievijas arhitektu savienībām un Dienvidu Arhitektu sabiedrību, 2010. gada 24. – 27. septembrī Anapā, Krasnodaras apgabalā rīko starptautisko dizaina, arhitektūras un jahtu festivālu Baltic Breeze.
Festivālā piedalīsies Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas un Ukrainas pārstāvji.


Festivāla programmā ir jauno arhitektu konkurss par labāko aerostatiskās arhitektūras ideju Olimpiskajām spēlēm „SOČI 2014”, jauno arhitektu konkurss par labākajiem risinājumiem jahtklubu arhitektūrā „Peldošā piestātne” un zinātniskā konference par tēmu „Jahtu tūrisma infrastruktūras attīstība”.
Informācija par festivālu tiks plaši atspoguļota Krievijas un NVS valstu presē un profesionālajos izdevumos; zinātniskās konferences un konkursu materiāli tiks nodoti Krievijas Federācijas Federālajai tūrisma aģentūrai, lai tos iekļautu Federālajā ūdens tūrisma attīstības Krievijā programmā.
Lai attīstītos radoša un produktīva sadarbība starp arhitektiem no Latvijas un Krievijas arhitektūras institūtiem, Krievijas un Maskavas Arhitektu savienības aicina kolēģus no Latvijas piedalīties festivālā Baltic Breeze Anapā.