Mēbeļu izstāde BALTIC FURNITURE 2010

Sveiciens no mēbeļu izstādes “Baltic Furniture 2010”!

Andris Pencis,

“Baltic Furniture” projekta vadītājs

Vai Jūs jau sākat domāt par to, kā vēl šogad palielināt preču  noietu? Vai arī Jūs ir sasniegušas ziņas par ekonomiskās  situācijas uzlabošanos vairākos sektoros? Tad esiet pirmie, kas izmanto to sev par labu un atcerieties veco, bet labo parunu – kas pirmais brauc, tas pirmais maļ! Esiet pirmie, kas atsāk pārdomātas mārketinga aktivitātes, nostiprina savas pozīcijas tirgū un iegūst klientus, kuri atkal ir gatavi tērēt līdzekļus par labām un kvalitatīvām mēbelēm. Dariet to izstādē “Baltic Furniture 2010”, jo izstāde ir vieta, kur maksātspējīga auditorija nāk ar konkrētu mērķi –izvēlēties labāko!

Izstāde notiek jau pavisam drīz – no 30. septembra līdz 3. oktobrim un tā pulcēs labākos mēbeļu ražotājus,

tirgotājus, kā arī dizainerus, arhitektus, jaunos studentus un izvēlīgu apmeklētāju publiku. Dalībai izstādē pieteikušies tādi zināmi mēbeļu ražotāji kā “Wenden Furniture”, “Korte”, “Feidi”, “Simra”, “Lord Mēbeles”, “Davanti”, “Bolderāja Serviss” u.c. Kaimiņvalsti Lietuvu pārstāvēs desmit mēbeļu ražotāji un tirgotāji.
Izstādes nozīmīga sadaļa ir Dizaina halle – dinamiska un radoša vide dizaineriem, dizaina mēbeļu ražotājiem un interjera speciālistiem, kas prezentē mēbeļu dizaina sasniegumus. Tā ir 
vieta, kur smelties idejas, izrādīt savus sasniegumus un dibināt tālejošus kontaktus.

Izstādē būsim pirmie un vienīgie, kas Rīgā atklās Eiropas dizaina dienu 1. oktobrī! Latvijas Dizaineru savienība rīkos profesionālo konkursu “Gada balva dizainā 2010” vairākās radošajās nominācijās (vairāk www.design.lv). Viena no tām būs arī profesionāla izstādes balva par labāko mēbeļu dizainu.

Izstādē bez maksas Jums būs iespēja papildināt zināšanas starptautiskā profesionālā konferencē “Dizains konkurentspējīgai uzņēmējdarbībai”, kuru rīkos Latvijas Dizaineru savienība (pieteikties; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ). Konferences mērķis ir parādīt, ka līdz ar globālās ekonomikas izmaiņām ir mainījušās nepieciešamās dizainera kompetences. 
Notiks arī paralēlās sesijas, kurās būs apskatīti šādi temati:
-          ražošanas uzņēmumu pieprasījums pēc dizaina pakalpojumiem;
-          pakalpojumu sniedzēju un dizaineru sadarbība;
-          dizaina loma pilsētvides veidošanā un tūrisma attīstībā;
-          dizains un inovācijas.

Esiet arī jūs viens no vienīgā mēbeļu pasākuma dalībniekiem un uzlabojiet savus biznesa rezultātus ar izstādes palīdzību!

Lai saņemtu detalizētu informāciju, sazinieties ar mums un individuāli vienosimies par izdevīgākajiem sadarbības nosacījumiem!

Vairāk par izstādi – www.balticfurniture.net