Designed in Latvia

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ir uzsākusi jaunu „Designed in Latvia” kataloga sagatavošanu angļu un krievu valodā (kataloga drukātā versija – angļu valodā, elektroniskā versija – angļu un krievu valodā). Iepriekšējais katalogs elektroniski apskatāms LIAA mājas lapā šeit >>>

Katalogā tiks apkopota informācija par Latvijas dizaina uzņēmumiem, tādēļ aicinām Jūs izmantot iespēju bez maksas katalogā publicēt informāciju par savu uzņēmumu. Katram uzņēmumam atvēlēta viena A4 formāta lapa, kurā būs redzams uzņēmuma logo, īss darbības apraksts un attēls ar uzņēmuma ražojumu/iem.
Kataloga mērķis ir palīdzēt atrast Latvijas dizaina uzņēmumiem jaunus noieta tirgus dažādās valstīs. To izmantos kā mārketinga materiālu, lai informētu par Latvijas aktualitātēm dizaina jomā. Lielākai publicitātei jaunais katalogs elektroniski būs pieejams LIAA mājas lapā un LIAA Latvijas Ārējās tirdzniecības portālāwww.exim.lv. Drukātos eksemplārus izplatīs LIAA rīkotajos pasākumos, kā arī starptautiskajās izstādēs. Jaunie katalogi būs pieejami arī LR pārstāvniecībās ārvalstīs, ieskaitot vēstniecības un LIAA pārstāvniecības.