xcelsior aicina ciemos

Dizainerii laipni tiek gaidīti 2012. gada 31. maijā, plkst. 18:00 xcelsior, Kalnciema ielā 37, kad paredzēts prezentēt Gervasoni jaunās mēbeļu kolekcijas, nodrošinot vietējam tirgum itāļu dizaina estētisko baudījumu un kvalitātes garantiju.

31. maijā, Gervasoni un xcelsior sadraudzības pasākumā vasarīgā gaisotnē apmeklētājiem būs izdevība iepazīties ar ražotāja jaunajām kolekcijām un interjera dizaina tendencēm no Milānas, aplūkot piedāvāto produkciju, uzklausīt Gervasoni līdzīpašnieka Michele Gervasoni uzrunu un kolekcijas prezentāciju, kā arī ekskluzīva iespēja būt klāt mirklī,

kad skatītājiem un interesentiem tiks atklāta dizaineres un kompānijas mākslinieciskās vadītājas Paolas Navones jaunā sofa Nuvola. Iedvesmojoties no itāļu vārda nuvola, kas nozīmē mākonis, šīs sofas un klubkrēsli ir mīksti, gaisīgi un maina savu izskatu un stilu atkarībā no apdares, kura ir pilnīgi noņemama un maināma.

Itāļu mēbeļu dizaina un ražošanas uzņēmums Gervasoni ir dibināts 1882. gadā, un šobrīd tā prezidents ir Piedro Gervasoni. Ar uzņēmuma vadību nodarbojas viņa dēli - trešā paaudze - Giovanni un Michele Gervasoni. Šis ģimenes uzņēmums izceļas ar augstu kvalitāti, izsmalcinātu un oriģinālu dizainu, kā arī videi draudzīgu mēbeļu izgatavošanu. Gervasoni produkcija tiek izstrādāta 15000 m² plašajā ražotnē Pavia di Udine pilsētā, stingri pieturoties pie uzskata, ka biznesam ir jārespektē dabu un dabisko.

Dizaina un interjera uzņēmums xcelsior Latvijā darbojas jau kopš 1992. gada, piedāvājot plaši atzītu Eiropas mēbeļu un gaismas objektu ražotāju produkciju, kā arī individuālu pieeju katra klienta vēlmēm un vīzijai. xcelsior dod katram iespēju attīstīt savas mājas vai biroja dizainu no projekta izstrādes līdz interjera dizaina objektu izvēlei.  xcelsior stils garantē augstu kvalitāti, savstarpēji saskanīgus un ilgstošas pieredzes rezultātā izmeklētus brendus. Uzņēmumam attīstoties, drīzumā tiks atvērts plašākais xcelsior salons Raņķa Dambī 1, kur akcents tiks likts uz arhitektu un interjera dizaineru sadarbību, dažādāku piedāvājuma klāstu un dizaina izglītības veicināšanu Latvijā.

Sadarbojoties ar tādiem augsti kvalificētiem dizaineriem kā Paola Navone, kura darbojas kompānijā jau kopš 1998. gada, Marco Piva, Michael Sodeau un Jasper Startup, Gervasoni nodrošina saviem klientiem oriģinālus un svaigus dizaina risinājumus.
Gervasoni kolekcijas ir pieejamas vairāk kā 50 valstīs visā pasaulē, un šogad xcelsior piedāvā saviem klientiem vēl dažādāku itāļu firmas preču klāstu, kā arī paplašina savu piedāvājumu, izvēršot gadiem ilgo sadarbību un kļūstot par ekskluzīvo Gervasoni izplatītāju Latvijā.
Pasākuma sākums pulksten 18:00. Būs iespēja neformālā atmosfērā iepazīt Gervasoni produkciju, tuvumā aplūkot Nuvola sofu un iegūt sīkāku informāciju par xcelsior jaunajām telpām Raņķa Dambī 1.