MUZEJU NAKTS LEĻĻU MUZEJĀ

UZMANĪBU! UZMANĪBU! KARSTĀ ZIŅA!


TIEK REANIMĒTS LEĻĻU MĀKSLAS MUZEJS!


15. MAIJĀ MUZEJU NAKTĪ – MASKAVAS IELĀ 14, SPĪĶERĪ
TIKS ATKLĀTS LEĻĻU DAKTERA  AI-KĀ-SĀP  DOKTORĀTS.

Arī jūsu līdzpaņemtās rotaļlietas tiks medicīniski augstā līmenī apkalpotas – operācijas, reanimācijas, transplantācijas un konsultācijas – izmantosim arī rācijas...
Pieņemšanas laiks no 19:00 līdz 24:00 .
Sīkāka informācija un pieraksts pie speciālistiem  (arī turpmāk) - www.dollart.lv

pasākuma plakāts

 

Pakalpojumus nodrošinās doktorāta galvenie speciālisti – leļļu teātra mākslas meistari, plaša profila ārsts–  profesors Jānis Kirmuška, viņa brīnišķīgā asistente Laila Kirmuška, daudzu Latvijas bērnu iemīļota dakterīte – pediatre Anna Birka. Viņas lekcijas tēma – „Dažādu vecumu bērniem - dažādas rotaļlietas!" Vecuma amplitūda no 1 gada līdz 100!
Latvijā ražotā dabiskā kosmētika „MADARA” rūpēsies par visu atnākušo leļļu tīrību un sakopšanu, stāstot un rādot, kā to pareizi izdarīt kopā ar ecobaby. Tāpēc lūgums visiem mazajiem apmeklētājiem līdzi paņemt savas lelles!
Uz vietas – konkursi, produktu prezentācija un konsultācijas.
Profesionālie „STUDIJA PLUSS”  friziermeistari sniegs izsmeļošu informāciju par leļļu matu kopšanu, krāsošanu un griešanu. Aktuālākās pasaules leļļu frizūru tendences – tūlīt jūsu leļļu skaistumam! Seno friziermeistaru darba rīku prezentācija, kā arī matu ondulācija!
Muzeja doktorāta  otrajā stāvā – (  ieejas maksa 1Ls )
Tiks  piedāvātas īpašās terapijas:
Labsajūtu terapija – mūsu draugi no kafejnīcas „Ļeņingrad” par draudzīgām cenām piedāvās  pret stresa dzērienu , asinsspiediena pazemināšanas kokteili,  kā arī  bērniem  vitaminizētus dzērienus. Recepšu zāļu degustācija uz spirta bāzes tikai ar ģimenes ārsta norīkojumu!
Muzikālo terapiju nodrošinās lieliskā grupa „M.ART.A”- pakalpojums būs pieejams pēc 22:00.
Vizuālās terapijas kabinetā varēs remdēt sirds sāpes- visiem, kuri nepaspēja apciemot „veco” Leļļu Mākslas muzeju Maskavas ielā 12, virtuālo ceļojumu Aģentūra „Ocean Virtual Tours” uzstādīs interaktīvu Leļļu Mākslas muzeja ekspozīciju, kurā varēs atgriezties virtuāli.
Aizceļosim arī uz Parīzi, Venēciju ...
Programmu apstiprināja doktorāta galvenā ārste –Ināra Liepa, kura demonstrēs, kā cienījama vecuma Teddy lāčiem atgriezt dzīves prieku un ko darīt ar lellēm, kurām neklausa kājas un rokas. Procedūru koordināciju un informāciju nodrošinās Santa Liepa. Par gaismu, skaņu un kārtību operācijas laikā rūpēsies Uldis Liepa, kā arī daudzie brīnišķīgie brīvprātīgie sanitāri.
Būsim pateicīgi ikvienam, kurš doktorāta reģistratūrā sniegs ziedojumu jaunā Leļļu Mākslas muzeja atjaunošanai, pretī saņemot mūsu darba prieku  un mīlestību !

Un sākas viss no gala ... !
Uz tikšanos Eiropas un Latvijas muzeju naktī!