OPEN DESIGN ITALIA 2012

Itālijas ATVĒRTAIS DIZAINS
OPEN DESIGN ITALIA  ir starptautisks konkurss, izstāde un tirgus izpētes lauks ražošanas uzsākšanai, kas ļauj izvēlētajiem  dizaineriem izstādīt un pārdot savus objektus tieši un bez starpniecības. Kopš 2010, OPEN DESIGN ITALIA  bijusi vajadzīga, lai attīstītu vietējo dizaineru projektu, uzņēmumu un projektu veidotāju sadarbību, tādējādi veicinot tīklu izveidi un uzlabojot ilgtspēju ražošanas procesā. Šī gada konkursam bija reģistrējušies 208 dalībnieki no  Itālijas, Vācijas, Spānijas, Francijas, Slovēnijas, Izraēlas, Brazīllijas, Argentīnas, Ēģiptes un Honkongas. Dalībai izvēlēts 71 autors.
Šī gada Open Design pasākums Itālijā būs jau trešais un notiks Venēcijā, apgabalā, ko aizņem aizņem Magazzini Ligabue. 23. līdz 25. ​​novembris tiek plānoti kā daļa no

2012. gada devuma gaidāmajā Venezia2019-Eiropas Kultūras forumā. Pasākuma kuratore - Jeļena Santi, arhitekts un dibinātājs - Open Design Italia, Laura Succini un Alans D'inku- arhitekti.
Jergs Suermanns,  DMG izpilddirektors, būs viens no  šī gada žūrijas locekļiem atvērtajā konkursā. Žūrija piešķirs trīs balvas un īpašas piemiņas veltes visiem izstādītajiem projektiem.

Angļu valodā var lasīt pasākuma lapu šeit >>>