mc2 - 12 vannasistabas ir atklātas

Interjera un delikatešu centrā mc2 atklāta unikāla Latvijas interjera un dizaina meistaru autorkolekcija 12 vannas istabas.
Interjera un delikatešu centrā mc2 ar apbalvošanas ceremoniju noslēdzies aptuveni gadu ilgušais Latvijas interjera un dizaina meistaru autorkolekcijas 12 vannas istabas projekts. Starptautiska ekspertu žūrija par labākajiem atzina un ceļojumu uz Japānu piešķīra, interjera dizaineriem Aleksandram Kipiaņi, Allai Amusinai un Jevgenijam Zefirovam, arhitektei Zanei Teterei un modes māksliniecei Natālijai Jansonei.
„Varu droši teikt, ka nekas tāds līdz šim nav radīts. Šis projekts ir ekskluzīvs, vienreizējs un tā mērķis ir sasniegts – radīts unikāls, mākslinieciski augstvērtīgs un pircēju pieprasīts vannas istabu dizaina risinājums. Visas 12 vannas istabas ir fantastiskas un skaidri jūtams, ka to autori ieguldījuši tajā visu sirdi un dvēseli,” par projektu izsakās Reaton prezidents Boriss Gluhmans.

Apbalvošanas ceremonijas laikā interjera arhitektei Katrīnai Stirnai par istabu Urbanic – Organic, jeb Daba ienāk pilsētā tika piešķirta skatītāju balva. Uzvarētāja, interjera dizainera Aleksandra Kipiaņi meistardarbs ir Atelpas brīdis pēc kaujas, bet Allas Amusinas un Jevgenija Zafirova istabas nosaukums - Aģents 007. Arhitekte Zane Tetere un modes māksliniece Natālija Jansone, veidojot istabu, iedvesmojušās no pasaulslavenā japāņu rakstnieka Haruki Murakami un radījušas istabu Japāna Eiropas acīm. Katrai no 12 vannas istabām ir savs stāsts un tās visas iespējams apskatīt mc2.

Interjera dizaina konkursā „Vannas istabu autorkolekcija – 12 istabas”, kopā piedalījās 19 Latvijas interjeristi un dizaineri, lai smeltos idejas pagājušajā vasarā dalībnieki devās iedvesmas ceļojumā uz Itāliju un Vāciju. Konkursā piedalījās Alla Amusina, Jevgenijs Zefirovs, Gaļina Mizgirjova, Viktorija Javkina, Aleksandrs Kipiaņi, Larisa Pomeščikova, Agnes Rudzīte, Aija Vitovska, Iveta Juhņēviča, Dace Zeltiņa, Pēteris Tulls, Marina Kravčenko, Santa Meikulāne, Reinis Liepiņš, Zane Tetere, Katrīna Stirna, Anna Djačenko, Tatjana Vlasova un Natālija Jansone.

Konkursa darbus izvērtēja starptautiska žūrija, kuras sastāvā bija Reaton prezidents Boriss Gluhmans, Latvijas dizaineru savienības pārstāve Anita Grase, Lietuvas Dizaina foruma direktors Vytautas Gurevičius un Igaunijas vadošais arhitekts Illimars Truverks.

Interjera un delikatešu centrs mc2 Latvijas tirgū darbojas, kopš 2002.gada un pagājušajā gadā svinēja savu 10 gadu jubileju. 2002.gadā centru mc2 atvēra SIA „Reaton Ltd” un tā platība ir 13 000 kvadrātmetri. mc2 konceptuālā risinājuma prioritāte ir augsta preču kvalitāte, individuāla attieksme un īpaša klientu apkalpošanas kultūra. mc2 misija ir izcelt individualitātes aspektu, sniegt iespēju smelties interesantas idejas, kā arī piedāvāt saviem klientiem labāko, kas pasaules tirgū ir pieejams.

 

Visu konkursa dalībnieku darbus - 12 vamnnasistabas - iespējams apskatīt šeit >>>

Pasākuma video ar visām 12 vannasistabām iespējams apskatīt šeit >>>