radi! 2013 Mākslas akadēmijas telpās

22. aprīlī, Latvijas Mākslas akadēmijā (Kalpaka bulvārī 13) Radošās darbības nedēļu “Radi!2013” atklās Starptautiskā teātra festivāla jauniem cilvēkiem “NoMadI” 2013 un Britu padomes Latvijā organizētais seminārs “Mākslas loma sociāli nozīmīgos procesos”, kas norisināsies no plkst. 10:00 līdz 16:00.

Semināra mērķis ir radīt vidi sarunai par mākslu kā vienu no instrumentiem sociālās labklājības veicināšanā. Semināra un radošo darbnīcu vadītāji būs dažādu nozaru mākslinieki no Somijas, Apvienotās Karalistes, Lietuvas un Latvijas, kas dalīsies ar savu pieredzi, stāstot un rādot kā vizuālā un jauno mediju / tehnoloģiju māksla, teātris, mūzika, cirks var palīdzēt risināt komunikāciju, izglītības, veselības, sociālās nodrošinātības un aprūpes problēmas.

Semināra dalībnieki:

  • Piia Karkkola “Efektīvais Cirkus” projekta vadītāja (Somija);
  • Joonas Keskinen un Antero Mento projekta “Mākslas iespējas” dalībnieki un radošās darbnīcas “Laulunloihtijat” (Dziesmas spēks) vadītāji (Somija);
  • Milda Laužikaitė, britu Radošās partnerības projekta vadītāja Lietuvā (Lietuva);
  • Ghislaine Boddington, projekta “body>data>space” radošā direktore (Apvienotā Karaliste);
  • Andrew McKenzie, skaņas un domas dizaineris (Apvienotā Karaliste);
  • Krista Burāne, Radošā apvienība “Nomadi”(Latvija).

Seminārā aicina piedalīties dažādu mākslas nozaru, izglītības, labklājības un veselības sfēras profesionāļi, studenti, pasniedzēji, Kultūras ministrijas, Izglītības ministrijas, Labklājības ministrijas darbiniekus.

Pēc semināra norisināsies paneļdiskusija “Mākslas integrācija sabiedrībai nozīmīgos procesos” un radošās darbnīcas pie starptautisko projektu vadītājiem.

Semināru rīko Radošā apvienība “Nomadi” un Britu padome Latvijā radošās darbības nedēļā radi!2013 un Teātra festivālā jauniem cilvēkiem “NoMadI”.

Semināru atbalsta Somijas vēstniecība Latvijā, Sorosa fonds – Latvija.
Sadarbības partneri: Latvijas Mākslas akadēmija, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija.

Seminārs norisināsies pirmdien, 22.aprīlī, no plkst. 10:00 – 16:00 Latvijas Mākslas akadēmijas telpās (Kalpaka bulvārī 13, Rīgā)
Pieteikšanās dalībai seminārā un darbnīcās elektroniski: http://bit.ly/ZEJqZF
Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS.

Plašāka semināra programma pieejama: www.nomadi.lv, www.radilatvija.lv

Pieteikšanās dalībai seminārā un darbnīcās elektroniski: šeit >>>